ارزش‌ها و استراتژی‌ها
چشم‌انداز

تبدیل شدن به برند شناخته شده به عنوان مرکز تخصصی O&M حوزه انرژی در سطح ملی و بین المللی با اتکا بر تخصص کارکنان و قیمت رقابی در افق ۱۴۰۴.

ماموریت

ما به عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت گسترش انرژی پاسارگاد با ارائه خدمات راه‌اندازی، بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات در حوزه بالادستی، پایین دستی نفت و گاز و برق و یوتیلیتی فعالیت می‌کنیم.
ما می‌کوشیم تا در این مسیر با روش‌های مسئولانه در جهت خلق ارزش پایدار برای ذی‌نفعان به ویژه سهامداران و مشتریان در ابعاد ملی و بین المللی گام برداریم.

ارزش‌ها
ما نقاط قوت، توانمندی‌ها و نقاط قابل بهبود خود را می‌شناسیم و همواره تلاش می‌کنیم تا در اجرای وظایفمان از توانمندی‌هایمان حداکثر بهره را ببریم و نقاط قابل توسعه خود را بهبود دهیم و در مورد اعمال و تصمیمات خود و نتایج حاصل از آن مسئولیت‌‎پذیریم و عواقب احتمالی تصمیمات و اقدامات خود را بدون توجیه و بهانه آوردن، می‌پذیریم. ما در تعامل و همکاری با دیگران، زمینه‌های مشترکی که می‌توانند مبنای ایجاد رابطه همراه با اعتماد باشند را شناسایی می‌کنیم. ما با رعایت الزامات ایمنی و بهداشتی می‌کوشیم تا با پیشگیری، صدمات و آسیب‌های ایمنی و سلامت شغلی را به حداقل برسانیم.

شرکت توسعه صنایع تابان انرژی پاسارگاد

@ 2019 by DNNGo Corp.

تماس با ما

۷۶۰۰ ۷۹۷۱ ۰۲۱

ایمیل:

infotaban@pedc.ir

آدرس:

تهران، میدان پونک، خیابان فلاح‌زاده (همیلا)، شماره ۳۸، مجتمع اداری و تجاری همیلا سنتر، طبقه پنجم، واحد ۵۱۵


دسترسی سریع
دی ان ان